Тане Николов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 51 бајт ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3403580 (translate me)
сНема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3403580 (translate me))
[[Категорија:Бугарски револуционери од Тракија]]
 
[[bg:Тане Николов]]
[[en:Tane Nikolov]]
{{Дејци на МРО}}
[[Категорија:Македонски војводи]]

Прегледник