Разлика помеѓу преработките на „Александар Турунџев“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3397135 (translate me)
с (Бот: Поправа пренасочувања)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3397135 (translate me))
[[Категорија:Македонски војводи]]
{{Дејци на МРО}}
 
[[bg:Александър Турунджев]]
[[en:Aleksandar Turundzhev]]
[[sr:Александар Турунџев]]

Прегледник