.gy

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.gyнајвисок семрежен домен на Гвајана. Со доменот управува Универзитетот на Гвајана.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]