.ao

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.aoнајвисок семрежен домен на Ангола. Со доменот управува Универзитетот Агостино Нето.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]