.cv

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.cv е главен Интернет домен за Зелено‘ртска Република. Со доменот управува Instituto Superior de Engenharia e Ciências do Mar.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]