Прејди на содржината

.cv

Од Википедија — слободната енциклопедија

.cvнајвисок семрежен домен на Зелено‘ртска Република. Со доменот управува Instituto Superior de Engenharia e Ciências do Mar.

Поврзано

[уреди | уреди извор]

Надворешни врски

[уреди | уреди извор]