.do

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.doнајвисок семрежен домен на Доминиканската Република. Со доменот управува NIC.DO.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]