.er

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.er е главен Интернет домен за Еритреја. Со доменот управува EriTel.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]