.gh

Од Википедија — слободната енциклопедија

.ghнајвисок семрежен домен на Гана. Со доменот управува Мрежниот информациски центар на Гана.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]