.gi

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.gi е главен Интернет домен за Гибралтар. Со доменот управува GibNet.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]