.gp

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.gpнајвисок семрежен домен на Гваделуп. Со доменот управува Networking Technologies Group (nic.gp).

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]