.kn

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

.knдржавен код на главен интернет домен за Свети Кристофер и Невис. Со негова администрација се бави Универзитетот на Порто Рико, како и со домените .gd, .gy и .pr.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]