Прејди на содржината

.ad

Од Википедија — слободната енциклопедија

.adнајвисок семрежен домен на Андора. Со доменот управува Servei de Telecommunicacions d'Andorra.

Поврзано

[уреди | уреди извор]

Надворешни врски

[уреди | уреди извор]