.ad

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.adнајвисок семрежен домен на Андора. Со доменот управува Servei de Telecommunicacions d'Andorra.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]