.ag

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.ag е главен Интернет домен за Антигва и Барбуда. Со доменот управува Nic AG.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]