.bi

Од Википедија — слободната енциклопедија

.biнајвисок семрежен домен на Бурунди. Со доменот управува Националниот центар за информации и технологии на Бурунди.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]