.as

Од Википедија — слободната енциклопедија

.asнајвисок семрежен домен на Американска Самоа. Со доменот управува AS Domain Registry.

Печат на американски Самоа

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]