.gu

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.gu е главен Интернет домен за Гуам. Со доменот управува Гуамскиот мрежен информациски центар.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]