.fo

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.fo е главен Интернет домен за Фарските Острови. Со доменот управува FO Council.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]