.cy

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.cyнајвисок семрежен домен на Кипар. Со доменот управува Кипарскиот универзитет.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]