.cg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.cgнајвисок семрежен домен на Република Конго. Со доменот управуваат ONPT Congo и Interpoint Switzerland.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]