.gs

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.gsнајвисок семрежен домен на Јужна Џорџија и Јужните Сендвички острови. Со доменот управува Atlantis North Ltd.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]