.bb

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.bb е главен Интернет домен за Барбадос. Со доменот управува Telecoms Unit.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]