.aq

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.aq е главен Интернет домен за Антарктикот. Со доменот управува 2Day Internet Limited.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]