.ge

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.geнајвисок семрежен домен на Грузија. Со доменот управува Caucasus Online.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]