.cf

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

.cf е главен Интернет домен за Централноафриканската Република. Со доменот управува Централноафриканското телекомуникациско здружение.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]