.cf

Од Википедија — слободната енциклопедија

.cfнајвисок семрежен домен на Централноафриканската Република. Со доменот управува Централноафриканското телекомуникациско здружение.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]