.gt

Од Википедија — слободната енциклопедија

.gtнајвисок семрежен домен на Гватемала. Со доменот управува Universidad del Valle de Guatemala.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]