Највисок државен домен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.5.2) (Бот Додава: ckb, oc, se, szl, zh-yue Брише: sv, tl)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ilo:Pagilian a kodigo ti kangatuan a pagturayan)
[[fr:Domaine de premier niveau#Domaine national de premier niveau]]
[[ko:국가 코드 최상위 도메인]]
[[ilo:Pagilian a kodigo ti kangatuan a pagturayan]]
[[is:Þjóðarlén]]
[[it:Dominio di primo livello nazionale]]
4.506

уредувања

Прегледник