Разлика помеѓу преработките на „Папа Симах“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за папа |
{{Infobox Pope |
English name = Symmachus |
image = [[Податотека:Simmaco - mosaico Santa Agnese fuori le mura.jpg|200px]]|
941.847

уредувања

Прегледник