Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: io:Leo 13ma; козметички промени
с (Бот Додава: br:Leon XIII)
с (Бот Додава: io:Leo 13ma; козметички промени)
{{Папи}}
{{Папа-никулец}}
{{Link FA|fi}}
 
[[Категорија:Папи|Л]]
[[Категорија:Родени во 1810]]
[[Категорија:Починати во 1903]]
 
{{Link FA|fi}}
 
[[az:XIII Lev]]
[[hu:XIII. Leó pápa]]
[[id:Paus Leo XIII]]
[[io:Leo 13ma]]
[[it:Papa Leone XIII]]
[[ja:レオ13世 (ローマ教皇)]]

Прегледник