Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј VII“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 433 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: br:Inosant VII)
{{Никулец за папа}}
 
{{DEFAULTSORT:Инокентие VII}}
[[Категорија:Папи|И]]
[[Категорија:Родени во 1336 година]]
[[Категорија:Починати во 1406 година]]
[[Категорија:Папи]]
[[Категорија:Италијански папи]]
[[Категорија:Римокатолички архиепископи од 15 век]]
[[Категорија:Италијанци од 14 век]]
[[Категорија:Италијанци од 15 век]]
 
[[af:Pous Innocentius VII]]

Прегледник