Разлика помеѓу преработките на „Папа Теодор II“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Менува: vi:Giáo hoàng Thêôđôrê II)
с (Бот: козметички промени)
{{Папи}}
{{Папа-никулец}}
[[]]
 
[[Категорија:Папи|Т]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
 
[[]]
 
[[af:Pous Theodorus II]]
941.847

уредувања

Прегледник