Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.6.8) (Робот: Ја менувам be-x-old:Інакентыюс XI во be-x-old:Інакенцыюс XI
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Inocent XI.)
с (r2.6.8) (Робот: Ја менувам be-x-old:Інакентыюс XI во be-x-old:Інакенцыюс XI)
[[an:Inocencio XI]]
[[be:Інакенцій XI, Папа Рымскі]]
[[be-x-old:ІнакентыюсІнакенцыюс XI]]
[[bg:Инокентий XI]]
[[br:Inosant XI]]
3.967

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе