Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи
с (Бот Додава: yo:Pope Innocent XI)
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
 
[[Категорија:Папи|И]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
 
[[bg:Инокентий XI]]
941.847

уредувања

Прегледник