Разлика помеѓу преработките на „Стари Анови (Белче)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Замена со исправна предлошка, replaced: Инфокутија Археомак → Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија, македонска археологија-нику
с (→‎Поврзано: Форматна исправка, replaced: - населба → — населба, - црква → — црква (2) using AWB)
с (Замена со исправна предлошка, replaced: Инфокутија Археомак → Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија, македонска археологија-нику)
{{Инфокутија АрхеомакАрхеолошко наоѓалиште во Македонија
|име=Стари Анови
|слика=
== Наводи ==
{{наводи}}
{{македонска археологијаМакархео-никулец}}
{{архео-Демир Хисар}}
 

Прегледник