Википедија на навахо јазик

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија на навахо јазик
Вид место
семрежна енциклопедија
Достапно нанавахо јазик
СедиштеМајами
СопственикФондација Викимедија
Адресаhttp://nv.wikipedia.org/
Комерцијалноне
Зачленувањенезадолжително

Википедија на навахо јазик е издание на Википедија на навахо јазик.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]