Разлика помеѓу преработките на „17 јануари“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 1 година
с
→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —)
 
{{Јануари {{CURRENTYEAR}}}}
'''17 јануари''' е 17-иот ден во годината според [[Грегоријански календар|грегоријанскиот календар]]. Остануваат 348 денови до крајот на годината (349 во [[престапна година|престапна]]).
 
{{#ifexist:17 јануари (настани) |'''Настани:''' {{:17 јануари (настани)}}}}

Прегледник