Разлика помеѓу преработките на „17 јануари“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: fj:17 January; козметички промени
с (Бот Менува: ar:ملحق:17 يناير)
с (Бот Додава: fj:17 January; козметички промени)
 
{{Месеци}}
 
[[Категорија:Годишни денови|117]]
 
[[fi:17. tammikuuta]]
[[fiu-vro:17. vahtsõaastakuu päiv]]
[[fj:17 January]]
[[fo:17. januar]]
[[fr:17 janvier]]

Прегледник