Разлика помеѓу преработките на „Список на загинати бранители во воениот конфликт во Македонија, 2001“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
|загинат на самата граница од снајперски оган од [[Косовска војна|Косовска страна]]
|† 26
|[[Податотека:ПолкLogo заof специјалниthe опрацииArmy of the Republic of Macedonia.svg|25п]] пСО[[АРМ]]
|-
|2.

Прегледник