Корисник:Идеологист

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 5 години, 1 месец и 22 дена.