Разлика помеѓу преработките на „Пабло Неруда“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: sq:Pablo neruda
с (Бот: Интервики за избрани статии за sl:Pablo Neruda)
с (Бот Додава: sq:Pablo neruda)
[[Категорија:Добитници на златен венец на Струшките вечери на поезијата]]
[[Категорија:Добитници на Нобелова награда за литература]]
 
{{Link FA|sl}}
 
[[af:Pablo Neruda]]
[[simple:Pablo Neruda]]
[[sk:Pablo Neruda]]
[[sl:Pablo Neruda]] {{Link FA|sl}}
[[sq:Pablo neruda]]
[[sr:Пабло Неруда]]
[[sv:Pablo Neruda]]
318

уредувања

Прегледник