Разговор со корисник:BetBot~mkwiki

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Robot currently under test
This robot currently under test will only be used to make interwiki links.
Owner: Bet_0
Please leave your comments (in Albanian, German or English) on my Albanian talk page. Thank you.

Вашата сметка ќе биде преименувана[уреди извор]

04:41, 18 март 2015 (CET)

Направено е преименување[уреди извор]

22:47, 21 април 2015 (CEST)