Разлика помеѓу преработките на „2003“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: diq:2003
с (r2.6.4) (Бот Додава: fiu-vro:2003)
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:2003)
[[arz:2003]]
[[ms:2003]]
[[ro:2003]]
[[nah:2003]]
[[nl:2003]]
[[crh:2003]]
[[ty:2003]]
[[ro:2003]]
[[qu:2003]]
[[ru:2003 год]]
[[rue:2003]]
[[ru:2003 год]]
[[sah:2003]]
[[se:2003]]
[[yo:2003]]
[[zh-yue:2003年]]
[[diq:2003]]
[[bat-smg:2003]]
[[zh:2003年]]
24.517

уредувања

Прегледник