Корисник:EmausBot

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Crystal Clear action run.png Оваа корисничка сметка е бот управуван од Emaus (разговор).

Таа не претставува марионета, туку автоматизирана или полуавтоматизирана сметка чија цел е да прави голем број на уредувања за кратко време, а кои би биле крајно здодевни за правење кога би се правеле рачно.

Администратори: ако овој бот не функционира правилно или прави штета, Ве молиме, блокирајте го.This is the crystal of bismuth

Bi-crystal-reva.jpg


And this is the talk page of bot's owner


another picture