Разлика помеѓу преработките на „Општина Сарај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 5 бајти ,  пред 11 месец
с
Стилски и правописни исправки, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB
(mk.wikipedia.org/wiki/Општина_Сарај)
с (Стилски и правописни исправки, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB)
|-
|}
 
 
{| class="wikitable"
|}
 
== Општествени институцииустанови ==
 
== Администрација и политика ==

Прегледник