Придонеси на корисникот Magdalena Trajkovska

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Овој корисник е блокиран. Последните ставки во дневникот на блокирања, за ваша информација се дадени подолу:

  • 18:29, 20 март 2021 Ehrlich91 разговор придонеси го блокираше корисникот Magdalena Trajkovska разговор придонеси со истек 1 година (оневозможено создавање кориснички сметки, блокирана е-поштенска адреса, без можност за уредување на својата разговорна страница) (Вметнување тривијалности во страниците: на едно добро уредување, пет вметнување нешто беспотребно и тоа цело време)
Преглед на целиот дневник
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).