Корисник:Magdalena Trajkovska

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Предупредување[уреди | уреди извор]

Доколку продолжиш да вметнуваш тривијалности во статиите, веќе пет-шест пати истите јас ти ги вратив, ќе бидеш блокиран на поголем период. --Ehrlich91 (разговор) 19:20, 31 мај 2020 (CEST)

Истото предупредување, повторно внес на непотребни уредувања низ средени статии. Ако продолжиш да уредиш повторно статија со исти промени, откако веќе два-три пати истите јас ти ги вратив, ќе бидеш блокиран. --Ehrlich91 (разговор) 22:51, 30 август 2020 (CEST)