Разлика помеѓу преработките на „Пабло Неруда“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за sl:Pablo Neruda
с (Бот Додава: af, fa, hu, ko, uz, vi)
с (Бот: Интервики за избрани статии за sl:Pablo Neruda)
[[simple:Pablo Neruda]]
[[sk:Pablo Neruda]]
[[sl:Pablo Neruda]] {{Link FA|sl}}
[[sr:Пабло Неруда]]
[[sv:Pablo Neruda]]
18.766

уредувања

Прегледник