Разлика помеѓу преработките на „2003“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 30 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Брише ang:2003 (deleted), cbk-zam:2003 (deleted)
с (r2.7.1) (Бот Менува: mn:2003 он)
с (Робот: Брише ang:2003 (deleted), cbk-zam:2003 (deleted))
[[af:2003]]
[[am:2003 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:2003]]
[[ab:2003]]
[[ar:ملحق:2003]]
[[ceb:2003]]
[[cs:2003]]
[[cbk-zam:2003]]
[[co:2003]]
[[cy:2003]]
85.496

уредувања

Прегледник