Разлика помеѓу преработките на „Општина Пехчево“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 6 месеци
с
→‎top: Исправка на име на параметар, replaced: веб → мрежно место
с (→‎top: Исправка на име на параметар, replaced: популација → население (2))
с (→‎top: Исправка на име на параметар, replaced: веб → мрежно место)
| факс=
| епошта=
| вебмрежно место= www.pehcevo.gov.mk/ Општина Пехчево
| населени места=градот [[Пехчево]] и селата: [[Негрево]], [[Панчарево]], [[Робово (Пехчевско)|Робово]], [[Спиково]], [[Умлена]], [[Црник]] и [[Чифлик (Пехчевско)|Чифлик]]
}}

Прегледник