Разлика помеѓу преработките на „Општина Пехчево“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 6 месеци
с
→‎top: Исправно име на предлошка, replaced: Инфокутија Општини во Македонија → Инфокутија Општина во Македонија
с (→‎Управа и политика: Исправно име на предлошка, replaced: {{legend| → {{легенда| (2))
с (→‎top: Исправно име на предлошка, replaced: Инфокутија Општини во Македонија → Инфокутија Општина во Македонија)
{{Инфокутија ОпштиниОпштина во Македонија|
| име=Општина Пехчево
| седиште=[[Пехчево|Град Пехчево]]

Прегледник