Разлика помеѓу преработките на „Општина Сарај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отстрането уредувањето на 78.157.11.143 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91
с (Отстрането уредувањето на 78.157.11.143 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
 
[[Категорија:Општина Сарај|*]]
Петар Ефтимов е градоначалик и политичар во бугарскиот град Хасково.Роден е во Скопски Сарај

Прегледник